INFLEKS, SIA

Vēsture

SIA Infleks pirmsākumi meklējami pagājušā gadsimta astoņdesmitajos, kad Rīgā tika nodibināts viens no pirmajiem kopuzņēmumiem Latvijā - SIA INTA UNION, piedāvājot interesentiem kokapstrādes iekārtas, koksnes žāvētavas, griezējinstrumentus un to apkopi .
Laikam ritot, 1999. gada jūlijā tika izveidota SIA INFLEKS kā SIA INTA UNION biznesa nišas, ģeogrāfiskā novietojuma un ražošanas līdzekļu pārmantotāja. Šo gadu attīstības laikā mūsu uzņēmumā strādājošo skaits pārsniedzis 90, no tiem vairāk kā 50 nodarbināti tieši ražošanā un pakalpojumu sniegšanā mūsu klientiem.

Reģionālās piegādes

Sekojot tirgus attīstības tendencēm, tika izveidota reģionālo piegāžu struktūrvienība, kuras kapacitāte ir pietiekama regulārai mūsu klientu apkalpošanai ne vien Rīgā, bet arī visā Latvijas teritorijā un pat ārpus tās.

Griezējinstrumentu servisa centrs

Kā likumsakarīgs uzņēmuma tālākās attīstības solis bija griezējinstrumentu servisa centra izveide 2005. gadā, šim nolūkam piesaistot arī Eiropas Savienības struktūrfondu finansējumu. Tā rezultātā neliela instrumentu asinātava nepilnu 200 kvadrātmetru platībā kļuva par modernu griezējinstrumentu ražotni un servisa centru 1000 kvadrātmetros, nodarbinot vairāk kā 40 strādājošos – savas nozares profesionāļus.
Vienlaicīgi ar ražošanas paplašināšanu tika veikta arī jaunu biroja un sadzīves telpu izbūve, kā arī izveidotas mūsdienīgas gaisa sagatavošanas un attīrīšanas sistēmas ražotnē, tādējādi ļaujot nodrošināt darba apstākļus, kas pilnībā atbilst mūsdienu prasībām un ES normām. Šos attīstības soļus novērtējuši ne vien mūsu ilggadēji sadarbības partneri Rietumeiropā un Baltijas valstīs, bet arī mūsu klienti Latvijā un aiz tās robežām.
Mūsu rīcībā esošais asināšanas iekārtu parks, kā arī darbinieku vispusīgā pieredze un kvalifikācija ļauj mums piedāvāt prognozējamus pasūtījumu izpildes termiņus gan nelielu, gan regulāru un apjomīgu pasūtījumu gadījumos. Kā pierādījums tam kalpo to lielo uzņēmumu uzticība, kas pakāpeniski attiekušies no instrumentu apkopes pie sevis, pilnībā uzticot to mums. Mēs esam gandarīti par šādu uzticību un protam to ne vien novērtēt, bet arī sargāt!

Sadarbības partneri

Sadarbojamies ar pasaules vadošajiem kokapstrādes iekārtu un griezējinstrumentu ražotājiem. Esam oficiālie pārstāvji un produkcijas izplatītāji Latvijā tādām kompānijām kā SCM un Cefla grupas uzņēmumiem, Altendorf, Coral, Centauro, Vitap, Orma, Freud, Nook, Frezite, Unimerco, Flury, Ceratizit, Festool, Protool, Morse, Crino, Cafro, Butzbacher (BSW), Munkfors, Vollmer – plašāku informāciju atradīsiet mūsu mājas lapas sadaļā Zīmoli.

Mēs

Pārliecināti par savām prasmēm un droši par klientu dāvātās uzticības attaisnošanu mēs varam būt ne vien pateicoties mūsu darbiniekiem tieši ražošanā, bet arī mūsu vadības personālam – cilvēkiem, ar kuriem ikdienā kontaktējas mūsu klienti un piegādātāji.

Pierakstīties uz jaunumiem

General Execution Time:0.70135092735291 Sec"